Łożyska do Rolek terenowych SUS RUSTPROOF (standard ABEC) Powerslide WICKED (16 szt.)

Łożyska SUS Rustproof Powerslide Wicked - Łożyska do rolek terenowych oraz freeridowych o podwyższonej wytrzymałości. Odporne na wodę, korozję i zanieczyszczenia.

Producent: WICKED

Dane techniczne

Łożyska: SUS RUSTPROOF
Przeznaczenie: Jazda terenowa, Freeride, Urban Skating
Opakowanie: 1kpl - 16szt. + Bity
Rozmiar: 8x22x7mm / standard ABEC
Dostępność: wysylka natychmiast
Wysyłka: gratis
Cena: 315,00 zł 315.00 PLN
quantity kpl.

Opis

Marka Wicked jest producentem najwyższej jakości łożysk do rolek, wrotek, deskorolek i hulajnóg. Niezawodność trwałość i wysokie osiągi gwarantują zadowolenie i relatywnie niższe koszty eksploatacji sprzętu.


ZESTAW ZAWIERA:

  •  16 sztuk łożysk - SUS RUSTPROOF  (8x22x7mm - standard ABEC)

  • Wielofunkcyjne opakowanie z wymiennymi końcówkami (bitami)

  • POWERSLIDE Wicked -  Rustproof w standardzie ABEC. Łożyska w tym standardzie stanowią znakomity wybór dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych rolkarzy. Idealne do rolek terenowych oraz do jazdy Freeride, Urban Skating

  • Łożyska o zwiększonej odporności na kurz i wodę, posiadają gumową osłonę (S Chanel Rubber Shield) zapobiegająca dostawaniu się brudu kurzu i wody. Wewnętrzny pierścień wykonany z nylonu z samosmarującą się powłoką teflonową. Wnętrze wykonane w oparciu o 7 kulek ze stali nierdzewnej o podwyższonej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne. W łożyskach SUS RUSTPROOF zastosowano specjalny smar  o wyższej gęstości co zapobiega wymywaniu smaru przez wodę -100% odporne na kurz i brud.

 

Łożyska marki Wicked wyróżnia unikalne opakowania, które w razie potrzeby może stać się wielofunkcyjnym kluczem ułatwiającym naprawę lub wymianę uszkodzonego elementu. Dzięki dołączonym końcówkom zestaw Wicked znajdzie zastosowanie w wielu nagłych sytuacjach.

 

 

Strona producenta

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl