Szal chusta antysmogowa z filtrem cooligans - różne wzory

Szal, chusta antysmogowa z filtrem cooligans to stylowy wygląd i dyskretna ochrona przed szkodliwym smogiem. Idealne rozwiązanie do codziennego użytkowania.

Producent: Cooligans

Dane techniczne

Model: CHUSTA ANTYSMOGOWA
Rodzaj ochrony: Smog, cząsteczki PM2.5 PM10 ochrona przed kurzem, pyłem węglowym
Przeznaczenie: Do użytku codziennego
Typ: Miejskie
Filtr: Klasa N9


Dostępność: na zamówienie
Cena: 119,00 zł 119.00 PLN
quantity szt.

Opis

Szale - chusty antysmogowe Cooligans zostały stworzone dla zapewnienia użytkownikowi dyskretnej ochrony przed smogiem przy jednoczesnym zachowaniu eleganckiego wyglądu.Produkcja odbywa się ręcznie w Polsce przy użyciu naturalnych materiałów (100% bawełna lub 100% wiskoza).

 

 

  • Szal posiada specjalną kieszeń na zaprojektowany dla nich wymienny filtr antysmogowy, który z łatwością można umieszczać i wyjmować w zależności od zapotrzebowania (tzn. przy wzroście lub spadku poziomu stężenia pyłów w powietrzu).

  • W ofercie dostępne są szale w różnej gamie kolorystycznej i wzorach, spośród których każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

  • Filtr antysmogowy z aktywnym węglem i warstwą filtrującą na poziomie F9 zapewnia ochronę przed szkodliwymi pyłami PM2.5 i PM10, dodatkowo oczyszcza wdychane powietrze z zanieczyszczeń gazowych takich jak tlenek azotu czy dwutlenek siarki.

 

 

WYMIARY:

 

  • Długość: 210 cm

  • Szerokość: 50cm

  • Materiał: 100% bawełna

  • W zestawie wymienny filtr antysmogowy zapewniający ochronę przed szkodliwymi pyłami PM2.5 i PM10.

 Sposób zakładania i mocowania filtra w chuście Cooligans:

 

Mimo wszelkich starań dołożonych w przygotowaniu powyższego opisu istnieje szansa że w treści mógł wkraść się błąd. Jeśli taki zauważysz daj nam znać, niezwłocznie postaramy się to skorygować :)

 

 

Strona producenta

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl