Niecodzienni.pl
blank Formy płatności

W naszym sklepie za towar możesz zapłacić na kilka sposobów:

  1. przelewem
  2. za pobraniem
  3. u nas w sklepie
  4. w ramach płatności PayU
  5. płatnością w systemie ratalnym
  6. kartą podarunkową Niecodzienni.pl

AD.1 Przelewem

W momencie gdy Twoje zamówienie zostanie przez nas potwierdzone, otrzymasz maila z danymi do przelewu i kwotą którą należy wpłacić nam na konto.

Dane te to:

22 1240 4722 1111 0000 4850 9176
Bank Pekao SA
P.H.U. ŚWIAT SPORTU s.c. A.Mizioł P.Mizioł
ul. Rejtana 12
30-510 Kraków

W tytule przelewu należy podać nr zamówienia.

AD.2 Za pobraniem

Za pobraniem oznacza że za towar zapłacisz gotówką, osobie która dostarczy Ci paczkę (Kurier bądź Listonosz).

AD.3 U nas w sklepie

Jeżeli mieszkasz w Krakowie lub okolicach albo będziesz u nas przejazdem – zapraszamy do odbioru osobistego w naszym sklepie stacjonarnym. Mapkę z lokalizacją znajdziesz na stronie o nas.

Świat Sportu
Ul. Rejtana 12
30-510 Kraków

Tutaj – w zależności od tego, jak będzie Ci wygodniej – masz do wyboru płatność gotówką lub kartą.

 

AD.4 W ramach płatności PayU

W czasie składania zamówienia można wybrać PayU jako formę płatności. Po wybraniu PayU jako formy płatności i kliknięciu na link do opłacenia zamówienia Klient zostaje przekierowany na stronę płatności PayU. Można wówczas wybrać płatność przelewem elektronicznym, przelewem tradycyjnym, kartą płatniczą lub zakupy ratalne. Należy wówczas postępować zgodnie z instrukcjami na stronie PayU i zakończyć płatność.

AD.5 Płatnością w systemie ratalnym

Zakupy ratalne są obsługiwane przez PayU (pkt 4) oraz przez system ratalny Santander Consumer Bank. Jeżeli w czasie składania zamówienia Klient wybrał zakupy ratalne Santander Consumer Bank wówczas należy złożyć wniosek o raty w systemie ratalnym klikając na link do złożenia wniosku o kredyt ratalny w Santander Consumer Bank. Należy wówczas postępować zgodnie z instrukcjami na stronie Santander Consumer Bank i zakończyć płatność.

 

AD.6 Kartą podarunkową Niecodzienni.pl

Jeżeli Klient posiada kartę podarunkową Niecodzienni.pl może wykorzystać ją do opłacenia całości lub części zamówienia. Aby wykorzystać kwotę zgromadzoną na karcie w sklepie internetowym należy w polu "Nr Karty Stałego Klienta lub adres email przypisany do karty" wpisać numer karty stałego klienta lub adres e-mail przypisany do karty. Po wykorzystaniu kwoty z karty podarunkowej karta zaczyna działać jak karta rabatowa zgodnie z regulaminem programu rabatowego „Niecodzienni.pl”.

blank do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl