Niecodzienni.pl
Program rabatowy

Regulamin programu rabatowego "Niecodzienni.pl"

Wraz z przystąpieniem do programu rabatowego sklepu Niecodzienni.pl Kupujący otrzymuje kartę identyfikacyjną z unikalnym numerem oraz wirtualne konto w systemie sprzedaży sklepu "Niecodzienni.pl" powiązane z adresem e-mail klienta oraz numerem karty.

Oferta programu rabatowego obejmuje zarówno sklep internetowy niecodzienni.pl jak i sklep stacjonarny przy ul. Rejtana 12 w Krakowie - w tym sprzedaż stacjonarną, wysyłkową , na zamówienie i przedsprzedaż.

W momencie transakcji:

Przy pierwszej transakcji powyżej 100 pln Kupujący może otrzymać kartę programu rabatowego (jeśli wyrazi taką chęć mailowo lub osobiście), która upoważnia do:

1) otrzymania 3% rabatu od ceny zakupionych w kolejnych zakupach produktów i dodatkowo do konta klienta dodane zostaje 3% wydanej kwoty

2) jeżeli klient dokonał wcześniej zakupów w ramach programu rabatowego na przynajmniej 1000 pln - otrzymuje 5% rabatu od ceny zakupionych produktów i dodatkowo do konta klienta dodane zostaje 5% wydanej kwoty

3) jeżeli klient dokonał wcześniej zakupów w ramach programu rabatowego na przynajmniej 5000 pln - otrzymuje 8% rabatu od ceny zakupionych produktów i dodatkowo do konta klienta dodane zostaje 8% wydanej kwoty

Kwota zgromadzona na wirtualnym koncie klienta może zostać przeznaczona wyłącznie na obniżenie ceny w sklepie - zarówno w stacjonarnym jak i internetowym, na dowolne produkty w ofercie. Cena produktów może zostać w ten sposób obniżona do maksymalnie jednego grosza (0,01 zł).

Aby uzyskać rabat przysługujący z racji posiadania karty w sklepie stacjonarnym należy zgłosić to przed dokonaniem zakupu.

Aby uzyskać rabat w sklepie internetowym należy w trakcie wypełniania danych adresowych w polu "Uwagi" wpisać numer karty stałego klienta lub adres e-mail przypisany do karty. W tym przypadku nie można skorzystać z następujących form płatności:

  1. płatności PayU
  2. raty PayU
  3. raty Santander Consumer Bank

Po złożeniu zamówienia należy poczekać na przeliczenie przez obsługę wartości zamówienia wynikającego z wysokości rabatu, a następnie dopiero dokonać przelewu.

W przypadku zwrotu zakupionego produktu proporcjonalna kwota zostaje odjęta z konta karty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl