Niecodzienni.pl

ProLube – oleje i smary przyjazne środowisku

ProLube to niemiecka marka, specjalizująca się w produkcji wielozadaniowych olejów smarujących i penetrujących. To, co wyróżnia ją spośród innych producentów takich wyrobów, jest fakt, że produkty ProLube są ekologiczne i pozbawione toksycznych składników. Dodając do tego wysoką jakość i świetną wydajność otrzymujemy jedne z najbardziej zaawansowanych preparatów smarujących na światowym rynku.

Firma od samego początku istnienia postawiła sobie kluczowy cel — tworzenie produktów, biodegradowalnych i ekologicznych, które zapewnią pełną funkcjonalność swym użytkownikom. Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że ProLube jak dotąd doskonale się z tego wywiązuje. Zresztą sam to sprawdź, testując smary niemieckiego producenta.

ProLube w trosce o dobro planety — smary bezpieczne dla środowiska

Oleje smarujące i smary niemal zawsze kojarzą się z substancjami bardzo lepkimi, brudnymi, pozostawiającymi po sobie trudne do usunięcia ślady. Nic dziwnego — większość z  nich powstaje bowiem na bazie ropy naftowej. Takich preparatów nie można raczej nazwać ekologicznymi. Firma ProLube podjęła jednak wyzwanie i stworzyła produkty, które są równie skuteczne, jak tradycyjne smary, ale ich skład jest w 100% EKO-FRIENDLY.

ProLube to marka, która zrewolucjonizowała rynek smarów, wprowadzając do sprzedaży produkty wytwarzane z wysokiej jakości oleju rzepakowego. Składnik ten nie pozostawia po sobie toksycznych śladów, ponieważ aż 60% produktu rozkłada się już po 28 dniach. Jest więc w pełni biodegradowalny, a tym samym bezpieczny dla środowiska, co potwierdzają oficjalne testy OECD 301.

Niemiecki producent smarów dba także o to, by bezpieczny dla środowiska był nie tylko sam produkt, ale i jego opakowania. Te od ProLube nadają się do recyklingu, co w przypadku tego typu preparatów ma miejsce bardzo rzadko.

Warto podkreślić też, że wykonywane są one przeważnie z ekologicznych materiałów, na przykład z przetworzonych tworzyw sztucznych. Dzięki temu każdy, kto korzysta z tych produktów, może dbać o środowisko.

Smary ProLube — wyjątkowe i wielozadaniowe produkty

W ofercie ProLube dostępne są różnego rodzaju smary i oleje. Wśród nich znajdziesz zarówno produkty o konkretnych właściwościach przeznaczone do wyznaczonych działań, jak i preparaty wielozadaniowe. Te drugie dają wiele możliwości zastosowania. Świetnie sprawdzą się do regeneracji i renowacji łożysk w rolkach. Poradzą sobie też z wieloma innymi zadaniami, dlatego zawsze warto mieć taki produkt w domu, garażu, czy warsztacie.

Oleje i smary ProLube są niezwykle wydajne, a ich niska lepkość sprawia, że bardzo skutecznie wdzierają się w dosłownie każdy zakamarek. Dzięki temu gwarantują skuteczne smarowanie elementów. W tej kwestii zdecydowanie wygrywają z preparatami na bazie ropy naftowej i silikonów, które mogą zbierać się w częściach układów. Jeśli chcesz więc dobrze przygotować swoje rolki do nowego sezonu, koniecznie zrób to z pomocą ProLube.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl