ProLube Inhibitor penetrant i odrdzewiacz do renowacji regeneracji łożysk Spray 240 ml

ProLube® - Wyjątkowy, wielozadaniowy Penetrant i odrdzewiacz o właściwościach smarujących (smar) i wypierających wodę . Idealny do odrdzewiania, regenerowania i renowacji łożysk w rolkach.

Producent: ProLube

Dane techniczne

Przeznaczenie: Odrdzewianie, renowacja, regeneracja łożysk
Pojemność: 240 ml
Opakowanie: 1 szt.
Dostępność: wysylka natychmiast
Cena: 45,00 zł 45.00 PLN
quantity szt.

Opis

ProLube GmbH to niemiecka marka zasięgu globalnym, która specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości wielozadaniowych olejów smarujących oraz smarów. Produkty ProLube zapewniają doskonałą wydajność dzięki użyciu specjalnie wyselekcjonowanych biodegradowalnych i nietoksycznych składników. Oferta ProLube to najbardziej zaawansowane produkty smarne, jakie dziś są dostępne zarówno na rynku polskim jak i globalnym.

 

ProLube® - Biodegradowalny, ekologiczny, wielozadaniowy olej smarujący idealny do smarowania łożysk w rolkach. Olej bazowy ProLube® posiada 500% wyższe właściwości smarne od produktów na bazie ropy naftowej.

 

DODATKOWE INFORMACJE

 

  • ProLube® wielozadaniowy Penetrant i odrdzewiacz 240ml - Spray

  • Idealny preparat do odrdzewiania zapieczonych lub zardzewiałych łożysk. Nadaje się do regeneracji i renowacji łożysk w rolkach.

  • Prosty w użyciu wystarczy niewielka ilość, bez konieczności rozbierania łożyska by zauważyć efekt działania.

  • ProLube® pomarańczowy - doskonale odrdzewia, poluzowuje zardzewiałe i zapieczone części. Idealny do zardzewiałych zawiasów, kłódek, zamków, nakrętek, śrub, rygli, linek, łańcuchów, renowacji starych maszyn, elementów silników, przerdzewiałych układów wydechowych i elementów zawieszenia. Wytrzymały film olejowy dodatkowo zabezpiecza spawy.

  • ProLube® dzięki niskiej lepkości bardzo dobrze penetruje - uwalnia zamrożone i zacinające się mechanizmy. Usuwa rdzę i korozję, skutecznie wypiera wodę. Ze względów bezpieczeństwa, produkt posiada dwukrotnie  wyższy punkt zapłonu od produktów opartych na bazie ropy naftowej.

  • ProLube® nie zawiera produktów drażniących jak ropa naftowa, chlor, silikon, teflon.

  • Produkt całkowicie bezpieczny - w kontakcie ze skóra nie wywołuje alergii

  • Temperatura zapłonu +168°C, Punkt płynięcia -20°C

  • Produkt w aerozolu posiada spray 360° - działa w pozycji odwróconej.

 

Prolube GmbH Premium Bio-Smary i Oleje (PL) + TEST

 

 

 

Strona producenta

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl