Niecodzienni.pl

Łyżwy Bauer

Chyba nie ma osoby interesującej się hokejem na lodzie, która nie kojarzyłaby marki Bauer. Założona już w 1927 r., jako pierwsza zaprezentowała model łyżew hokejowych z zamontowaną na stałe płozą. Nowatorska od początków swojego istnienia, do dziś utrzymuje miano lidera innowacji  i kreatora trendów, a wykorzystywane przez nią technologie, najwyższa jakość wykonania i niebanalny design łyżew hokejowych Bauer sprawiają, że produkty tej marki są lubiane, cenione i rozpoznawalne niemal na całym świecie.

 

 

 

 Karta podarunkowa Niecodzienni.pl

Karta podarunkowa Niecodzienni.pl

Cena: 47,50 zł
Łyżwy hokejowe Bauer NSX senior

Łyżwy hokejowe Bauer NSX senior

Producent: Bauer
Cena: 390,00 zł 430,00 zł
  • -9%
Łyżwy hokejowe Bauer NS junior

Łyżwy hokejowe Bauer NS junior

Producent: Bauer
Cena: 290,00 zł 335,00 zł
  • -13%
Łyżwy hokejowe Bauer NS senior

Łyżwy hokejowe Bauer NS senior

Producent: Bauer
Cena: 299,00 zł 355,00 zł
  • -16%
Łyżwy hokejowe Bauer NSX junior

Łyżwy hokejowe Bauer NSX junior

Producent: Bauer
Cena: 330,00 zł 430,00 zł
  • -23%
Łyżwy hokejowe Bauer PRODIGY junior

Łyżwy hokejowe Bauer PRODIGY junior

Producent: Bauer
Cena: 359,00 zł
Łyżwy hokejowe Bauer Vapor X2.5 senior

Łyżwy hokejowe Bauer Vapor X2.5 senior

Producent: Bauer
Cena: 610,00 zł 715,00 zł
  • -15%
Łyżwy hokejowe Bauer Supreme S35 - senior

Łyżwy hokejowe Bauer Supreme S35 - senior

Producent: Bauer
Cena: 759,00 zł

Przedmiotem niezmiennego uznania łyżew marki Bauer jest również niezwykle szeroka oferta produktów, w której każdy miłośnik zimowej aktywności znajdzie coś dla siebie. Nie ma więc znaczenia, czy na „lodowym boisku” czujesz się jak ryba w wodzie, czy dopiero nieśmiało marzysz o sporcie z krążkami, czy potrzebujesz łyżew Bauer damskich czy męskich, dla dorosłego lub dziecka. Wśród produktów tego producenta dostępnych w naszym sklepie z pewnością znajdziesz modele, które spełnią Twoje oczekiwania!

Zanim kupisz łyżwy

Niezależnie od tego, czy szukasz sprzętu do zawodowych rozgrywek, czy chcesz po prostu miło spędzić czas na amatorskiej grze w hokeja, przeznaczone do niego łyżwy powinny cechować się wyjątkową solidnością i mocnym wykonaniem. Jakość i trwałość to podstawa i gwarancja tego, że łyżwy nie zniszczą się po kilku wyjściach na lodowisko.

 

Kupując łyżwy hokejowe – Bauer lub każdego innego producenta – pamiętaj również o dokładnym dopasowaniu ich do rozmiarów stopy. Ta, nawet w najmniejszy sposób nie powinna przemieszczać się  wewnątrz buta. Źle dobrany rozmiar zmniejszy nie tylko komfort jazdy, ale i bezpieczeństwo, szczególnie podczas ostrych zakrętów czy szybkich prędkości towarzyszących grze w hokeja. Chcesz mieć gwarancję dobrze dobranych łyżew Bauer? Kraków bogaty jest w wiele profesjonalnych sklepów ze sprzętem sportowym. W naszym sklepie zrobisz zakupy zarówno stacjonarnie, jak i online. Nasi specjaliści chętnie pomogą Ci dobrać najlepszą parę łyżew.

Łyżwy hokejowe profesjonalne

Jeśli chodzi o markę Bauer, łyżwy przez nią oferowane można posegregować w trzech głównych liniach:

  • Nexus,
  • Vapor,
  • Supreme

Którą z serii wybrać do jakiego rodzaju aktywności? To jeden z częstszych dylematów, przed jakim staje wiele osób rozważających zakup sprzętu od tego producenta. Już spieszymy z odpowiedzią!

 

Przyjęło się utożsamiać poszczególne modele łyżew męskich Bauer z konkretną funkcją w hokeju, przypisując przykładowo jeden z nich do roli napastnika, inny zaś obrońcy. Tymczasem jest to mylne tłumaczenie i nie ma w nim cienia prawdy – żadne z oferowanych przez Bauer łyżew nie są dedykowane pozycji, na której gra dany zawodnik. Jak wspomnieliśmy wyżej, poszczególne modele wyróżnia przede wszystkim wewnętrzna konstrukcja i wybrane parametry. O ile dla początkujących osób być może nie są one tak istotne, w przypadku łyżew hokejowych profesjonalnych nawet najmniejszy szczegół może mieć ogromne znaczenie.

 

Porównując wszystkie modele pod kątem różnych parametrów można zauważyć, że model Vapor jest „najmniejszy”, następnie znajduje się Supreme i Nexus. Wymiary tych łyżew Bauer – damskich czy męskich, dla najwyższych modeli „zawodniczych” – wynoszą odpowiednio 127,5 mm,  134 mm i 139 mm jeśli chodzi o wysokość oraz 141 mm, 146,5 mm i 150,5 mm jeśli chodzi o głębokość. Jeśli więc posiadasz stopę o tzw. niskim podbiciu – najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku model Vapor. Nie ma przy tym znaczenia, czy szukasz łyżew męskich Bauer czy damskich – zasada ta jest taka sama dla wszystkich par tego producenta.

 

Wybrałeś już odpowiedni model i rozmiar łyżew Bauer, a zakupy chcesz zrobić w mieście Kraków? Skorzystaj z naszej oferty stacjonarnie lub online, zapraszamy do zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl