Niecodzienni.pl
Bestsellery
 1. Rolki freeride Rollerblade TWISTER XT black lime
  1 499,00 zł

  Cena regularna: 1 599,00 zł

  Najniższa cena przed obniżką: 1 599,00 zł
 2. Rolki damskie fitness Rollerblade MACROBLADE 100 3WD W violet black
  1 099,00 zł

  Cena regularna: 1 249,00 zł

  Najniższa cena przed obniżką: 999,00 zł
 3. Rolki damskie Rollerblade ZETRABLADE W black light blue
  659,00 zł

  Cena regularna: 699,00 zł

  Najniższa cena przed obniżką: 549,00 zł
 4. Rolki freeride Rollerblade RB PRO X gray warm red
  1 199,00 zł
 5. Rolki damskie fitness Rollerblade MACROBLADE 90 W neutral grey paradise pink
  999,00 zł

  Cena regularna: 1 199,00 zł

  Najniższa cena przed obniżką: 999,00 zł

Kółka do rolek

 

Szeroki wybór kół do rolek oferowanych przez wiele światowych marek takich jak: Hyper, Matter, Powerslide, Rollerblade, K2, FR/Seba, USD czy Tempish. Posiadamy koła niemal do wszystkich rodzajów i modeli rolek, począwszy od rolek dziecięcych a skończywszy na rolkach sportowych lub wyczynowych. Dysponujemy kołami o różnej średnicy i twardości, tak więc niemal każdy miłośnik rolek znajdzie w naszym sklepie odpowiednie kółka.

 Karta podarunkowa Niecodzienni.pl
Karta podarunkowa Niecodzienni.pl
Cena: 47,50 zł
Kółka do rolek Rollerblade 80mm 82A + łożyska SG7 8szt.
Kółka do rolek Rollerblade 80mm 82A + łożyska SG7 8szt.
Producent: Rollerblade
Cena: 299,00 zł
Kluczyk do rolek UNIWERSALNY imbus 4mm
Kluczyk do rolek UNIWERSALNY imbus 4mm
Cena: 29,00 zł
Kółka do rolek HYPER Concrete +G 76mm 84A 4szt. czarne
Kółka do rolek HYPER Concrete +G 76mm 84A 4szt. czarne
Producent: Hyper
Cena: 139,00 zł
Kółka do rolek Hyper XTR 80mm 85A 8szt.
Kółka do rolek Hyper XTR 80mm 85A 8szt.
Producent: Hyper
Cena: 169,00 zł
Kółka do rolek K2 URBAN BOLT 80mm 90A 4szt.
Kółka do rolek K2 URBAN BOLT 80mm 90A 4szt.
Producent: K2
Cena: 199,00 zł
kpl.
Kółka do rolek Rollerblade 84mm 84A + łożyska SG7 8szt.
Kółka do rolek Rollerblade 84mm 84A + łożyska SG7 8szt.
Producent: Rollerblade
Cena: 269,00 zł
Kółka do rolek Rollerblade 90mm 84A + łożyska SG9 8szt.
Kółka do rolek Rollerblade 90mm 84A + łożyska SG9 8szt.
Producent: Rollerblade
Cena: 319,00 zł

 

Maksymalna wielkość koła jaką można zamontować w konkretnym modelu rolek jest zależna bezpośrednio od producenta rolek oraz od zastosowanej w nich szynie (jej rodzaju i długości). Maksymalna wielkość koła najczęściej jest opisana na szynie, jednak w razie potrzeby wystarczy skontaktować się z nami. Postaramy się pomóc w doborze odpowiednich kół do Twoich rolek. Większe koła ułatwiają jazdę po nierównościach (np. chodnikach) sprawiają, że rolki jadą szybciej, niestety kosztem ich zwrotności. Warto pamiętać że koła nie muszą być produkowane przez tę samą markę, która wyprodukowała rolki. Większość kół dostępnych na rynku oraz w naszej ofercie jest również kompatybilna z popularnymi łożyskami typu ABEC (rozmiar 608). Przy zachowaniu odpowiedniej dopuszczalnej średnicy prawdopodobieństwo, że koła nie będą pasowały jest bardzo nikłe. W naszej ofercie można znaleźć kółka do rolek dziecięcych, rekreacyjnych oraz koła do rolek fitnessowych. Mamy specjalne koła do rolek agresywnych, wyjątkowo wytrzymałe koła do freeridu i slalomu oraz koła do szybkich sportowych rolek.

Profesjonalne kółka do rolek – gwarancja bezpiecznej i przyjemnej jazdy

Kółka do rolek są równie istotne, jak buty czy płozy rolek. Kółka zużywają się najszybciej i najczęściej wymagają wymiany, szczególnie w przypadku użytkowników jeżdżących agresywnie. Wybierając lub wymieniając kółka do rolek, warto dobrze zastanowić się przed ich zakupem. Jakość wykonania kółek przekłada się bezpośrednio na komfort, stabilność i bezpieczeństwo. Tym zaś powinna cechować się jazda, jeśli ma zapewniać nam prawdziwą przyjemność i frajdę.

Jakie kółka do rolek wybrać, aby spełniały wymienione wyżej kryteria, a do tego cechowały się wytrzymałością i niezawodnością?

Świecące kółka do rolek w różnych rozmiarach

Lubisz uprawiać sport wieczorową porą? Aby Ci to ułatwić, w swojej ofercie zamieściliśmy świecące kółka do rolek. Nowoczesne i oryginalne, pomogą Ci na nowo odkryć radość z poruszania się na rolkach!

Pamiętaj, że jednym z najważniejszych parametrów, definiujących funkcjonalność i przeznaczenie kółek do rolek, oprócz wspomnianych wcześniej walorów estetycznych, które są zawsze indywidualne, jest ich rozmiar. Choć zakres tych wartości jest dość szeroki, najczęściej wyróżnia się trzy kategorie:

 • małe – o średnicy mieszczącej się do 72 mm. Kółka do rolek 72 mm i mniejsze to generalnie kółka do rolek agresywnych oraz do rolek dla dzieci. Jeździ się na nich co prawda wolniej, ale za to bardziej stabilnie,
 • średnie – ze średnicą powyżej 72 ale do 84 mm. Kółka do rolek 84 mm umożliwiają rozwijanie większych prędkości, ale wciąż zapewniają przyzwoitą przyczepność i stabilność. Sprawdzą się więc zarówno dla początkujących, jak i do codziennej jazdy rekreacyjnej,
 • duże – o wielkości powyżej 84 mm. Kółka o takiej średnicy pozwalają na rozwijanie naprawdę dużych prędkości, przekraczających nawet 30 km/h. To w oczywisty sposób przekłada się jednak na mniejszą stabilność, stąd zalecane są one głównie osobom lubiącym szybką i dynamiczną jazdę.

 

Kółka kauczukowe do rolek o różnej twardości

Kolejnym aspektem, który warto wziąć pod uwagę przy wyborze kółek, jest ich twardość. Tutaj możemy wyróżnić dwie grupy:

 • kółka miękkie – o twardości w przedziale 74A-82A,
 • kółka twarde – o parametrze wynoszącym od 83A do ponad 100A.

Co do zasady, im większa twardość kółek kauczukowych do rolek, tym są one bardziej trwałe. Z drugiej jednak strony cechują się mniejszą przyczepnością i gorzej tłumią drgania. Jakie kółka do rolek wybrać, aby cechowały się najlepszymi dla nas parametrami?

Wszystko zależy od poziomu zaawansowania i umiejętności jazdy. Do rolek przeznaczonych dla dzieci i początkujących najlepiej nadadzą się mniejsze i miękkie kółka. W naszym sklepie znajdziesz np. kółka do rolek 72 mm o twardości 80A, które zapewnią wysokie bezpieczeństwo i komfort jazdy. Dobrze też sprawdzą się tu kółka do rolek 76 mm.

Jeśli jednak czujesz się na rolkach nieco pewniej, wybierz modele o większej średnicy. W naszej ofercie zamieściliśmy kółka do rolek 80 mm, ale i kółka do rolek 84 mm czy nawet 110 mm! Dzięki swej konstrukcji, świetnie nadadzą się one do szybkiej i ekstremalnej jazdy.

Chcesz przetestować jakość i profesjonalizm naszych kółek do rolek? Kraków stanowi wręcz idealne miasto dla miłośników rolek. Najbardziej chyba znane rolkarzom Błonia, ale i Park Jordana, Bulwary Wiślane czy Wały Rudawy – to tylko niektóre z popularnych miejsc. Przygotuj swoje rolki na sezon i w drogę!

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl