Niecodzienni.pl
Karta podarunkowa

Regulamin karty podarunkowej Niecodzienni.pl


Kwota zapisana na karcie upominkowej jest formą rabatu i umożliwia dokonywanie zakupów w sklepie Niecodzienni.pl. oraz w sklepie stacjonarnym P.H.U. Świat Sportu s.c. w Krakowie przy ul. Rejtana 12- w tym sprzedaż stacjonarną, wysyłkową, na zamówienie i przedsprzedaż.


W ramach zakupu klient otrzymuje kartę identyfikacyjną z unikalnym numerem oraz wirtualne konto w systemie sprzedaży sklepu "Niecodzienni.pl" powiązane z numerem karty oraz imieniem i nazwiskiem podanymi przy zakupie.


Karta upominkowa nie jest ograniczona czasowo i kwota zgromadzona na karcie może być wykorzystana w dowolnym terminie w okresie działania sklepu.


Kwoty zgromadzonej na karcie rabatowej nie można wypłacać w formie gotówki.


Aby wykorzystać kwotę zgromadzoną na karcie w sklepie stacjonarnym należy zgłosić to przed dokonaniem zakupu.


Aby wykorzystać kwotę zgromadzoną na karcie w sklepie internetowym należy w polu "Nr Karty Stałego Klienta lub adres email przypisany do karty" wpisać numer karty stałego klienta lub adres e-mail przypisany do karty. W tym przypadku nie można skorzystać z następujących form płatności:

  1. płatności PayU
  2. raty PayU
  3. raty Santander Consumer Bank


Po wykorzystaniu kwoty z karty podarunkowej karta zaczyna działać jak karta rabatowa zgodnie z regulaminem programu rabatowego „Niecodzienni.pl”

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl