Bezpieczna jazda na rolkach - wskazówki 0

Jazda na rolkach to wyjątkowy sport, w którym do poważniejszych wypadków dochodzi niezwykle rzadko. Warto jednak pamiętać o kilku zasadach, które mogą uczynić ją jeszcze bezpieczniejszą.

czytaj całość »
Rolki czy wrotki? Co wybrać? 0

Co wybrać? Wrotki, a może rolki? Co będzie lepsze i na czym łatwiej będzie rozpocząć przygodę? Spróbujemy nieco porównać charakterystyczne cechy rolek i wrotek.

czytaj całość »
Korzyści z jazdy na rolkach 0

Rolki to świetna zabawa niezależnie od wieku, stopnia zaawansowania jeżdżącego czy typu jazdy na jaki się zdecydujemy – do tego chyba nie trzeba mocno przekonywać, spójrzmy jednak na inne pozytywne aspekty jakie oferują.

czytaj całość »
Style i charakter jazdy na rolkach 0

Rolki, jak każda rozwinięta dyscyplina sportu, posiada swoje bardziej lub mniej specjalistyczne subdziedziny. W zależności od tego jaki styl jazdy będziemy preferować, powinniśmy zdecydować się na odpowiedni do tego celu segment sprzętu. Postaramy się nakreślić charakter, zalety i wady poszczególnych z nich.

czytaj całość »
Ostrzenie łyżew 0

Ostrzenie łyżew -  zagadnienie, które nurtuje nas często niemal od razu po zakupie. Jak poprawnie naostrzyć płozę i dlaczego to takie ważne?

 

czytaj całość »
Jak poprawnie zadbać o rolki? 0

Nikt z nas nie lubi wydawać pieniędzy na części zamienne. Koszty eksploatacyjne są jednak czymś, co prędzej czy później spotyka każdego rolkarza. 

czytaj całość »
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl