Niecodzienni.pl
Twardość kółek w rolkach 0
Twardość kółek w rolkach

Chcesz wiedzieć, jak dobrać idealne kółka do swoich rolek? Gubisz się w symbolach i oznaczeniach, które zamieszczają producenci? Zastanawiasz się, które kółka będą lepsze do jazdy? Czas rozwiać wątpliwości i wyjaśnić, jak dobrać twardość kółek do rolek, by jazda na nich była przyjemna.

czytaj całość »
Jak wyczyścić łożyska w rolkach? 0
Jak wyczyścić łożyska w rolkach

Regularne czyszczenie i oliwienie smarem łożysk w rolkach zapewni Ci ich najwyższą wydajność. Szybkość i wytrzymałość łożysk zależna jest od ich regularnego konserwowania, więc jeśli chcesz, aby Twój sprzęt był sprawny przez kilka sezonów, sprawdź, jak czyścić łożyska w rolkach.

czytaj całość »
Dlaczego warto używać ochraniaczy? 0
Dlaczego warto używać ochraniaczy?

Sport to zdrowie, a bezpieczeństwo to podstawa podczas jego uprawiania. Dotyczy to oczywiście również jazdy na rolkach. Zarówno początkujący, jak i doświadczeni rolkarze powinni zabierać na każdą przejażdżkę zestaw ochraniaczy. Dlaczego to tak ważne i jakiego typu ochraniacze powinieneś mieć zawsze na sobie?

czytaj całość »
Jak nauczyć się jeździć na łyżwach? 0
Jak nauczyć się jeździć na łyżwach?

Czasem zastanawiacie się czy ten sport jest właśnie dla was? Być może kiedyś próbowaliście tej trudnej sztuki, jednak efekt był mizerny, a wspomnienie raczej bolesne :). Spokojnie, w oparciu o współpracę z Krakowską Nauką Jazdy oraz instruktorem tej szkoły przygotowaliśmy krótki poradnik. Zanim jednak przejdziemy do poradnika warto się zastanowić co w ogóle daje nam jazda na łyżwach i dlaczego warto jeździć na łyżwach.

czytaj całość »
Co i jak na lodowisku 0
Co i jak na lodowisku

Wybierając się na lodowisko w Krakowie, ale nie tylko, warto zapoznać się z informacjami co się z tym wiąże. Gdzie się wybrać, ile to będzie kosztowało, co nas czeka na miejscu? Czy warto mieć swoje łyżwy, a może wystarczy skorzystać z wypożyczalni? Czy wybierając się na lodowisko wystarczą same łyżwy, a może należy zadbać o dodatkowe akcesoria? Spróbujemy na te pytania odpowiedzieć :)

czytaj całość »
Bezpieczna jazda na rolkach - wskazówki 0
Bezpieczna jazda na rolkach - wskazówki

Jazda na rolkach to wyjątkowy sport, w którym do poważniejszych wypadków dochodzi niezwykle rzadko. Warto jednak pamiętać o kilku zasadach, które mogą uczynić ją jeszcze bezpieczniejszą.

czytaj całość »
Rolki czy wrotki? Co wybrać? 1
Rolki czy wrotki? Co wybrać?

Co wybrać? Wrotki, a może rolki? Co będzie lepsze i na czym łatwiej będzie rozpocząć przygodę? Spróbujemy nieco porównać charakterystyczne cechy rolek i wrotek.

czytaj całość »
Korzyści z jazdy na rolkach 0
Korzyści z jazdy na rolkach

Rolki to świetna zabawa niezależnie od wieku, stopnia zaawansowania jeżdżącego czy typu jazdy na jaki się zdecydujemy – do tego chyba nie trzeba mocno przekonywać, spójrzmy jednak na inne pozytywne aspekty jakie oferują.

czytaj całość »
Style i charakter jazdy na rolkach 0
Style i charakter jazdy na rolkach

Rolki, jak każda rozwinięta dyscyplina sportu, posiada swoje bardziej lub mniej specjalistyczne subdziedziny. W zależności od tego jaki styl jazdy będziemy preferować, powinniśmy zdecydować się na odpowiedni do tego celu segment sprzętu. Postaramy się nakreślić charakter, zalety i wady poszczególnych z nich.

czytaj całość »
Rodzaje łyżew - jakie łyżwy wybrać? 0
Rodzaje łyżew - jakie łyżwy wybrać?

Na rynku łyżew jest wiele marek, rodzajów i modeli, w których możemy przebierać - ale jak wybrać te najlepsze dla siebie? W tym artykule postaramy się odpowiedzieć w sposób prosty i zrozumiały na tak postawione pytania.

czytaj całość »
Ostrzenie łyżew 0
Ostrzenie łyżew

Ostrzenie łyżew -  zagadnienie, które nurtuje nas często niemal od razu po zakupie. Jak poprawnie naostrzyć płozę i dlaczego to takie ważne? Jak często należy ostrzyć łyżwy? Czy nowe łyżwy trzeba naostrzyć? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć poniżej.

 

czytaj całość »
Jak poprawnie zadbać o rolki? 0
Jak poprawnie zadbać o rolki?

Nikt z nas nie lubi wydawać pieniędzy na części zamienne. Koszty eksploatacyjne są jednak czymś, co prędzej czy później spotyka każdego rolkarza. 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl